Victorie de infarct! Steaua a invins Ludogoret cu un gol marcat in final

20 August 2014
648 Vizualizari | 0 Comentarii
• Steaua s-a impus la limita in fata bulgarilor de la Ludogoret, scor 1-0, gratie golului inscris pe final de Alexandru Chipciu • Chipciu a ratat un penalty pentru Steaua in prima repriza, dar s-a revansat pe final, cand meciul se indrepta spre o remiza datatoare de speranta pentru echipa lui Moti

Steaua are ADN de campioana. Castiga si atunci cand nu are noroc la tragerea la sorti sau cand joaca mai slab. Asa s-a intamplat si aseara, cand campioana Romaniei a invins cu 1-0 pe Ludogoret Razgrad, in mansa tur a play-off-ului Ligii Campionilor la fotbal. Chipciu a fost inger si demon aseara: a ratat un penalty pentru Steaua in prima repriza, dar s-a revansat pe final, cand meciul se indrepta spre o remiza datatoare de speranta pentru echipa lui Moti.

Click aici pentru a vedea pe sport.bzi.ro, toate informatiile despre meciul dintre Steaua Bucuresti si Ludogorets Razgrad.