News Flash:

Program TV

Duminica, 30 Aprilie 2017
Share | |
 

AXN

  • 07:00
    Piratii din Caraibe: La capatul lumii
    (sua, 2007, avent. f) Cu: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom,...
  • 10:10
    Piratii din Caraibe: Pe ape si mai...
    (sua, 2011, avent. f) Cu: Johnny Depp, Penelope Cruz, Ian McShane,...
  • 12:45
    Dragostea, pe primul loc
    (sua, 2015, f. romant., sezonul 1, episodul 1) Cu: Jesse Metcalfe,...
  • 17:10
    Piratii din Caraibe: Cufarul...
    (sua, 2006, avent. f) Cu: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley,...
  • 20:00
    Piratii din Caraibe: La capatul lumii
    (sua, 2007, avent. f) Cu: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom,...
  • 23:15
    Piratii din Caraibe: Pe ape si mai...
    (sua, 2011, avent. f) Cu: Johnny Depp, Penelope Cruz, Ian McShane,...
  • 01:50
    Dragostea, pe primul loc
    (sua, 2015, f. romant., sezonul 1, episodul 1) Cu: Jesse Metcalfe,...
  • 03:15
    Hawaii 5.0
    (sua, 2010, s. poli?ist, sezonul 3,...

Acasa TV

  • 07:45
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr.) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni, Daniel Arenas,...
  • 08:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Fostii mei iubiti
    (sua, 2014, com.) Cu: Erika Christensen, Teryl Rothery, Jeremy Guilbaut,...
  • 16:00
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr., episodul 69) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni,...
  • 20:00
    Opriti nunta!
    (can.-sua, 2016, com. dr.) Cu: Rachel Boston, Lini Evans, Teryl Rothery,...
  • 01:00
    Opriti nunta!
    (can.-sua, 2016, com. dr.) Cu: Rachel Boston, Lini Evans, Teryl Rothery,...
  • 05:00
    Ce se intampla, doctore?
    (mag. life-style)

Antena1

  • 06:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 13:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 14:00
    Billy Madison
    (sua, 1995, com.) Cu: Adam Sandler, Bradley Whitford, Darren McGavin,...
  • 16:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 16:30
    Best X Factor
  • 19:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 00:30
    Rambo II
    (sua, 1985, ac?iune) Cu: Sylvester Stallone, Julia Nickson-Soul,...
  • 02:30
    Billy Madison
    (sua, 1995, com.) Cu: Adam Sandler, Bradley Whitford, Darren McGavin,...

Antena3

  • 06:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 07:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 08:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 09:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 09:30
    Numai de bine
    (2013, mag. life-style)
  • 10:00
    News Magazine
    (emis. info.)
  • 11:00
    News Magazine
    (emis. info.)
  • 12:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 13:00
    News Magazine
    (emis. info.)
  • 14:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 15:00
    News Magazine
    (emis. info.)
  • 16:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 17:00
    Editie de weekend
    (emis. info.)
  • 19:00
    In Premiera
    (2011, emis. info.)
  • 20:00
    Subiectiv - Editie speciala cu...
    (2010, talk show)
  • 00:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 01:00
    Editie speciala
    (emis. info.) Mihai Gidea si Mircea Badea
  • 02:00
    Editie speciala
    (emis. info.) Cu Mihai Gidea si Mircea Badea
  • 04:00
    In Premiera
    (2011, emis. info.)
  • 04:48
    Teleshopping
    (promo)

B1TV

  • 08:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 09:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 09:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 10:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 11:30
    Hai cu noi
  • 11:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 12:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 13:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 14:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 14:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 15:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 15:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 16:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 17:00
    Dialoguri incomode
    Cu Laurentiu Botin
  • 18:00
    Stirile B1
    (emis. info.) Cu Gentiana Coman
  • 21:00
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 23:00
    Lumea lui Banciu
    (sat.)

Cinemax

  • 07:00
    Saman
    (fra., 1996, f. dr.) Cu: Igor Gotsman, Spartak Fedotov R.: Bartabas
  • 08:35
    Vara lui Sangaile
    (lit.-fra.-hol., 2015, dr. romantic.) Cu: Aiste Dirziute,...
  • 12:15
    Reteaua
    (sua, 1976, f. dr.) Cu: Peter Finch, Faye Dunaway, William Holden,...
  • 14:20
    Nu te poti salva singur
    (it., 2015, f. dr.) Cu: Riccardo Scamarcio, Jasmine Trinca,...
  • 16:05
    In mai, faci ce-ti place
    (fra.-belg., 2015, dr.) Cu: August Diehl, Olivier Gourmet,...
  • 17:55
    Saman
    (fra., 1996, f. dr.) Cu: Igor Gotsman, Spartak Fedotov R.: Bartabas
  • 19:30
    Vara lui Sangaile
    (lit.-fra.-hol., 2015, dr. romantic.) Cu: Aiste Dirziute,...
  • 21:00
    Len si ceilalti
    (can.-sua, 2015, com.) Cu: Rhys Ifans, Juno Temple, Keir Gilchrist,...
  • 22:35
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 1) Cu: Bruce Campbell,...
  • 23:10
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 2) Cu: Bruce Campbell,...
  • 23:35
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 3) Cu: Bruce Campbell,...
  • 00:05
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 4) Cu: Bruce Campbell,...
  • 00:35
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 5) Cu: Bruce Campbell,...
  • 01:05
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 6) Cu: Bruce Campbell,...
  • 01:35
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 7) Cu: Bruce Campbell,...
  • 02:05
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 8) Cu: Bruce Campbell,...
  • 02:35
    Ash impotriva raului
    (sua, 2015, com. horror, sezonul 2, episodul 9) Cu: Bruce Campbell,...
  • 03:05
    Suburra
    (it.-fra., 2015, crim. dr.) Cu: Pierfrancesco Favino, Greta Scarano,...
  • 05:15
    90 de grade la nord
    (ger., 2015, f. a. scurt m.) Cu: Jurgen Haug, Carsten Clemens,...
  • 05:35
    Cu sufletul la gura
    (fra., 1964, dr., a-n) Cu: Guy Mairesse, Janine Magnan, Jean Franval,...

Digi Animal World

  • 08:00
    O lume albastra
  • 08:30
    O lume albastra
  • 09:00
    Bizarerii vestimentare
    (doc.)
  • 09:55
    Calatori exotici
  • 10:40
    Povesti din regatul de gheata
  • 11:30
    Digi Animal Club
    (doc.) Episodul 76
  • 12:00
    Cum va fi maine?
    (s. doc.) Episodul 13
  • 12:05
    Bursuci, la malul marii
  • 12:50
    Fauna salbatica
    (can., 2013, s. doc.) Episodul 12
  • 13:40
    Cum va fi maine?
    (s. doc.) Episodul 14
  • 13:45
    Viata noastra in savana
    (engl., 2015, s. doc.) Episodul 11 Cu: Ian Douglas-Hamilton,...
  • 14:15
    Viata noastra in savana
    (engl., 2015, s. doc.) Episodul 12 Cu: Ian Douglas-Hamilton,...
  • 14:45
    Calatori exotici
  • 15:30
    Cum va fi maine?
    (s. doc.) Episodul 15
  • 15:35
    Veterinar in Kilimanjaro
    (doc., episodul 2)
  • 16:25
    Urecheatii
  • 17:10
    Bursuci, la malul marii
  • 17:55
    Lupii si vulturii Brandenburgului
  • 18:40
    Veterinar in Kilimanjaro
    (doc., episodul 3)
  • 19:30
    Lupii si vulturii Brandenburgului
  • 20:15
    Ochi de soim
  • 21:00
    Povesti din regatul de gheata
  • 21:50
    Giganti in pericol
  • 22:40
    O lume albastra
  • 23:10
    De dragul aparentelor
  • 23:40
    Bursuci, la malul marii
  • 00:25
    Urecheatii

Digi Film

  • 06:40
    O iubire ca-n povesti
    (sua, 1998, avent. f) Cu: Drew Barrymore, Anjelica Huston,...
  • 08:35
    Tarzan
    (ger., 2013, d.a. avent.) Cu: Kellan Lutz, Mark Deklin,...
  • 10:05
    Transformers: Exterminarea
    (sua, 2014, SF ac?.) Cu: Peter Cullen, Mark Wahlberg, Nicola Peltz,...
  • 12:40
    Terminalul
    (sua, 2004, com.) Cu: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci,...
  • 14:45
    Al saptelea fiu
    (engl.-sua, 2014, f. fant. av.) Cu: Ben Barnes, Julianne Moore,...
  • 16:20
    Pitch Perfect: Nota perfecta
    (sua, 2012, com. muz.) Cu: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Alexis Knapp,...
  • 18:05
    Jurassic World
    (sua-chi., 2015, avent. f) Cu: Chris Pratt, Lauren Lapkus, Jake Johnson,...
  • 20:00
    Misiune imposibila
    (sua, 1996, ac?iune) Cu: Tom Cruise, Jon Voight, Emmanuelle Beart,...
  • 02:05
    Al saptelea fiu
    (engl.-sua, 2014, f. fant. av.) Cu: Ben Barnes, Julianne Moore,...
  • 03:45
    Terminalul
    (sua, 2004, com.) Cu: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci,...
  • 05:50
    Pitch Perfect: Nota perfecta
    (sua, 2012, com. muz.) Cu: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Alexis Knapp,...

Digi Life

  • 06:00
    Tigara eletronica, miracol sau...
  • 06:55
    Lorzii ceaiului
  • 07:50
    Acolo unde locuim
    Episod 9
  • 08:15
    Acolo unde locuim
    Episod 10
  • 08:40
    Cu taxiul prin Asia
    Episod 9
  • 09:05
    Cu taxiul prin Asia
    Episod 10
  • 09:30
    Eu sunt Thalente
  • 10:20
    Cei mai frumosi
  • 11:45
    Imigrantii
  • 12:40
    O pizza nemteasca
  • 13:25
    Scoala de campioni
    Episod 3
  • 13:50
    Scoala de campioni
    Episod 4
  • 14:15
    Arta spatiului
    (ger., s. doc.) Episod 14
  • 14:40
    Cum va fi maine?
    Episod 19
  • 14:50
    Arta spatiului
    (ger., s. doc.) Episod 15
  • 15:20
    Zaharul, bomba cu efect intarziat
  • 16:05
    Jurnalul de Stiinte
    (emis. info.) Episod 12
  • 16:15
    Secolul asiatic
    Episod 6
  • 16:40
    Secolul asiatic
    Episod 7
  • 17:05
    Broadway, totul sau nimic
  • 17:30
    Irezumi, arta japoneza a tatuajelor
  • 18:25
    Acasa
    Episod 6
  • 18:50
    Acasa
    Episod 7
  • 19:15
    Soarele negru al Braziliei
  • 20:10
    Acolo unde locuim
    Episod 11
  • 20:35
    Acolo unde locuim
    Episod 12
  • 21:00
    Prin lume
    Episod 4
  • 22:00
    Excentricii englezi
    Episod 3
  • 22:30
    Excentricii englezi
    Episod 4
  • 23:00
    Eu si epilepsia
  • 23:55
    Cum va fi maine?
    Episod 14
  • 00:05
    O pizza nemteasca
  • 00:50
    Zaharul, bomba cu efect intarziat
  • 01:35
    Scoala de campioni
    Episod 3
  • 02:00
    Scoala de campioni
    Episod 4
  • 02:25
    Arta spatiului
    (ger., s. doc.) Episod 14
  • 02:55
    Arta spatiului
    (ger., s. doc.) Episod 15
  • 03:25
    Secolul asiatic
    Episod 6
  • 03:50
    Secolul asiatic
    Episod 7
  • 04:15
    Irezumi, arta japoneza a tatuajelor
  • 05:10
    Acasa
    Episod 6
  • 05:35
    Acasa
    Episod 7

Digi Sport 1

  • 06:15
    Digi Sport Special
  • 07:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:30
    Stirile Digi Sport
  • 08:00
    Stirile Digi Sport
  • 08:30
    Stirile Digi Sport
  • 09:00
    Stirile Digi Sport
  • 09:30
    Stirile Digi Sport
  • 10:00
    Digi Sport Matinal
  • 11:30
    Fotbal: Dunarea Calarasi - UTA Batrana Doamna
    Liga a 2-a
  • 12:15
    Stirile Digi Sport
  • 12:30
    Fotbal: Dunarea Calarasi - UTA Batrana Doamna
    Liga a 2-a
  • 13:30
    Fotbal: Roma - Lazio
    Serie A
  • 14:15
    Stirile Digi Sport
  • 14:30
    Fotbal: Roma - Lazio
    Serie A
  • 15:30
    Stirile Digi Sport
  • 16:00
    Tenis: WTA Suttgart, finala: Kristina MLADENOVIC (FRA) vs. Laura SIEGEMUND (GER)
  • 18:00
    Fotbal: Pandurii Targu Jiu - Voluntari
    Liga 1
  • 18:45
    Stirile Digi Sport
  • 19:00
    Fotbal: Pandurii Targu Jiu - Voluntari
    Liga 1
  • 20:00
    Digi Sport Special
  • 20:30
    Fotbal: CFR Cluj - CS U Craiova
    Liga 1
  • 21:15
    Digi Sport Special
  • 21:30
    Fotbal: CFR Cluj - CS U Craiova
    Liga 1
  • 22:30
    Digi Sport Special
  • 23:30
    Stirile Digi Sport
  • 00:00
    Fotbal: CFR Cluj - CS U Craiova
    Liga 1
  • 01:45
    Digi Sport Special
  • 02:30
    Fotbal: Pandurii Targu Jiu - Voluntari
    Liga 1
  • 04:15
    Fotbal: CFR Cluj - CS U Craiova
    Liga 1

Digi Sport 2

  • 07:00
    Tenis
  • 12:30
    Stirile Digi Sport
  • 13:00
    Fotbal: Osasuna - Deportivo
    La Liga
  • 15:00
    Formula 1: cursa
    Marele Premiu al Rusiei, Sochi
  • 17:00
    Tenis: ATP Barcelona, finala: Dominic THIEM (AUT) vs. Rafael NADAL (ESP)
  • 19:30
    Handbal M: Montpellier - Veszprem
    EHF Champions League
  • 21:15
    Stirile Digi Sport
  • 21:45
    Fotbal: Inter - Napoli
    Serie A
  • 23:45
    Tenis: WTA Stuttgart - ziua 6
  • 01:45
    Tenis: ATP Barcelona - ziua 7
  • 03:30
    Tenis: WTA Istanbul - ziua 4
  • 05:15
    Fotbal: Inter - Napoli
    Serie A

Digi Sport 3

  • 06:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:00
    Digi Sport Show
  • 07:15
    Digi Sport Show
  • 07:30
    Digi Sport Show
  • 07:45
    Gimnastica de dimineata
  • 08:00
    Digi Sport Show
  • 08:15
    Digi Sport Show
  • 08:30
    Digi Sport Show
  • 08:45
    Gimnastica de dimineata
  • 09:00
    Digi Sport Show
  • 09:15
    Digi Sport Show
  • 09:30
    Digi Sport Show
  • 09:45
    Gimnastica de dimineata
  • 10:00
    Stirile Digi Sport
  • 10:45
    Polo: CSM Digi Oradea vs. Steaua
    Cupa Romaniei, finala
  • 12:00
    Stirile Digi Sport
  • 12:15
    Campionii Digi Sport
  • 13:00
    Stirile Digi Sport
  • 13:30
    Stirile Digi Sport
  • 14:00
    Volei F: Stiinta Bacau - Volei Alba Blaj
    Cupa Romaniei
  • 16:00
    Fotbal: Crotone - Milan
    Serie A
  • 18:00
    Volei M: CS Arcada Galati - ACS Volei Municipal Zalau
    Cupa Romaniei
  • 20:00
    Volei M: Zenit Kazan - Peruga
    CEV Volleyball Champions League, finala
  • 22:00
    Fotbal: Nice - PSG
    Ligue 1
  • 00:00
    Stirile Digi Sport
  • 01:00
    Stirile Digi Sport
  • 01:15
    Fotbal: Boca Juniors - Arsenal Sarandi
    ARGENTINA Primera Division Etp.22
  • 03:15
    Stirile Digi Sport
  • 04:00
    Stirile Digi Sport
  • 05:00
    Stirile Digi Sport

Digi World

  • 08:00
    Razboi pe mare
    Episodul 2
  • 08:55
    Thailanda: la vanatoare de insecte
    (doc. nat.)
  • 09:25
    Un cal pentru fiecare
    (doc.)
  • 10:20
    Parisul, de pe acoperis
  • 11:20
    Zbor deasupra Africii
    (doc. c?l?t., episodul 1)
  • 12:05
    Introducere in artele martiale
    (s. doc., episodul 5)
  • 12:35
    Introducere in artele martiale
    (s. doc., episodul 6)
  • 13:05
    Jurnalul de Stiinte
    (emis. info., episodul 12)
  • 13:15
    Perla Adriaticii
    Croatia II
  • 14:05
    Letonia, frumusetea de la granita...
    (doc. nat.)
  • 14:50
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 19)
  • 15:15
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 20)
  • 15:40
    Namibia, desertul viu
    (doc. nat.)
  • 16:35
    Franta, libertate vs siguranta
    (doc.)
  • 17:25
    Jurnalul de Stiinte
    (emis. info., episodul 12)
  • 20:00
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 2)
  • 20:10
    Cele sase regine ale lui Henrik al...
    (fra., 2014, f. doc., episodul 4)
  • 21:00
    In adancul junglei
    (doc. nat.)
  • 21:40
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 8)
  • 21:55
    Digi Portret - Justin Ionescu
  • 22:00
    O istorie a rocilor
    Episodul 5
  • 22:55
    Introducere in artele martiale
    (s. doc., episodul 7)
  • 23:25
    Introducere in artele martiale
    (s. doc., episodul 8)
  • 23:50
    Zbor deasupra Africii
    (doc. c?l?t., episodul 2)
  • 00:30
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 8)
  • 00:45
    Perla Adriaticii
    Croatia II
  • 01:35
    Letonia, frumusetea de la granita...
    (doc. nat.)
  • 02:20
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 19)
  • 02:45
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 20)
  • 03:10
    Namibia, desertul viu
    (doc. nat.)
  • 04:05
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 12)
  • 04:15
    Franta, libertate vs siguranta
    (doc.)
  • 05:55
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 2)

Digi24

  • 06:00
    STIRI
  • 06:25
    STIRI
  • 06:45
    SPORT
  • 07:00
    STIRI
  • 07:25
    STIRI
  • 07:45
    SPORT
  • 08:00
    STIRI
  • 08:25
    STIRI
  • 08:45
    SPORT
  • 09:00
    STIRI
  • 09:20
    SPORT
  • 09:30
    JURNAL PENTRU COPII
  • 10:00
    STIRI
  • 10:20
    SPORT
  • 10:30
    TINERETE FARA BATRANETE
  • 11:00
    STIRI
  • 11:20
    SPORT
  • 11:30
    2.0 GADGET
  • 12:00
    STIRI
  • 12:20
    SPORT
  • 12:30
    SANATATEA IN BUCATE
  • 13:00
    HEADLINES
  • 13:05
    IN FATA TA
  • 14:00
    STIRI
  • 14:25
    STIRI
  • 14:45
    SPORT
  • 15:00
    STIRI
  • 15:25
    TURIST ACASA
  • 15:45
    TURIST ACASA
  • 16:00
    STIRI
  • 16:20
    SPORT
  • 16:30
    CA-N FILME
  • 17:00
    STIRI
  • 17:20
    SPORT
  • 17:30
    BONTON
  • 18:00
    STIRI
  • 18:25
    STIRI
  • 18:45
    SPORT
  • 19:00
    STIRI
  • 19:25
    STIRI
  • 19:45
    SPORT
  • 20:00
    STIRI
  • 20:25
    STIRI
  • 20:45
    SPORT
  • 21:00
    STIRI
  • 21:25
    STIRI
  • 21:45
    SPORT
  • 22:00
    STIRI
  • 22:30
    STAREA NATIEI best of
  • 23:00
    STAREA NATIEI best of
  • 23:30
    IN FATA TA reluare
  • 00:00
    STIRI
  • 00:25
    STIRI
  • 00:45
    STIRI
  • 01:00
    JURNALUL DE SEARA
  • 01:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 01:45
    JURNALUL DE SEARA
  • 02:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 03:00
    JURNAL ECONOMIC
  • 03:30
    STIRI
  • 04:00
    STIRI
  • 04:25
    STIRI
  • 04:45
    STIRI
  • 05:00
    CA-N FILME
  • 05:30
    BUSINESS CLUB
  • 05:58
    STAREA NATIEI

Eurosport 2

  • 06:30
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 07:00
    Ciclism: Turul Yorkshire
    (emis. sport)
  • 08:00
    Fotbal Germania: Dortmund - FC Koln
    (emis. sport) Etapa a 31-a
  • 09:30
    Fotbal de plaja Cupa Mondiala:...
    Faza grupelor, etapa a doua. In Bahamas
  • 11:00
    Cuse de masini: Cupa ETC
    (emis. sport) Prima cursa. La Monza, in Italia
  • 11:30
    Cuse de masini: Cupa ETC
    (emis. sport) Cursa a doua. La Monza, in Italia
  • 12:00
    Superbike: Campionatul Mondial
    Prima cursa. La Aragon, in Spania
  • 12:30
    Supersport: Campionatul Mondial
    La Assen, in Olanda
  • 13:15
    Ciclism: Turul Romandiei
    (emis. sport) Etapa a patra
  • 14:45
    Ciclism: Turul Romandiei
    (emis. sport) Etapa a cincea
  • 16:30
    Fotbal Germania: FC Augsburg -...
    (emis. sport) Etapa a 31-a
  • 18:30
    Fotbal Germania: Hoffenheim -...
    (emis. sport) Etapa a 31-a
  • 20:30
    Fotbal: Campionatul Germaniei -...
    (emis. sport) Rezumat
  • 21:45
    Omnisport: Watts Top 10
    (emis. sport)
  • 21:55
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 22:00
    Fotbal MLS: Atlanta United - DC United
    Etapa a noua
  • 00:00
    Fotbal de plaja Cupa Mondiala:...
    Faza grupelor, etapa a doua. In Bahamas
  • 01:15
    Fotbal: Campionatul Germaniei -...
    (emis. sport)
  • 02:25
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 02:30
    .
  • 04:00
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit

HBO

  • 06:00
    Miracole din Rai
    (sua, 2016, f. dr.) Cu: John Carroll Lynch, Jennifer Garner,...
  • 07:50
    Academia D.E.B.S.
    (sua, 2004, ac?iune) Cu: Sara Foster, Jordana Brewster, Devon Aoki,...
  • 09:20
    Robinson Crusoe
    (belg.-fra., 2016, f. anim.) Cu: Matthias Schweighofer, Ilka Bessin,...
  • 10:50
    Oddball si pinguinii
    ( aus., 2015, f. de fam.) Cu: Alan Tudyk, Sarah Snook,...
  • 12:25
    Tata in razboi cu... tata
    (sua, 2015, com.) Cu: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Linda Cardellini,...
  • 14:00
    Rachel se marita
    (sua, 2008, dr. romantic.) Cu: Anne Hathaway, Bill Irwin,...
  • 15:50
    Filme si vedete
    (hol., 2008, emis. mag.)
  • 16:20
    Anturaj
    (sua, 2015, com.) Cu: Adrian Grenier, Kevin Connolly, Jerry Ferrara,...
  • 18:05
    Alice in Tara Oglinzilor
    (sua, 2016, f. fantasy) Cu: Mia Wasikowska, Johnny Depp,...
  • 20:00
    Ziua Independentei: Renasterea
    (sua, 2016, SF ac?.) Cu: Jeff Goldblum, Liam Hemsworth, Joey King,...
  • 22:00
    Cei ramasi
    (sua, 2013, s. SF, sezonul 3, episodul 2) Cu: Justin Theroux,...
  • 00:35
    X-Men de la origini: Wolverine
    (sua, 2009, ac?iune) Cu: Liev Schreiber, Hugh Jackman, Danny Huston,...
  • 02:25
    Padurea blestemata
    (sua, 2016, horror) Cu: Natalie Dormer, Taylor Kinney, Yukiyoshi Ozawa,...
  • 04:00
    Cei ramasi
    (sua, 2013, s. SF, sezonul 3, episodul 3) Cu: Justin Theroux,...
  • 05:30
    Vicepresedinta
    (sua, 2012, s. com., sezonul 6, episodul 3) Cu: Julia Louis-Dreyfus,...

HBO Comedy

  • 06:00
    Snoopy si Charlie Brown: Filmul...
    (sua, 2015, f. anim.) Cu: Bill Melendez, Noah Schnapp, Trombone Shorty,...
  • 07:30
    Clasa bogata
    (sua, 2015, com.) Cu: Ed Weeks, Tom Bell, Bridget Regan,...
  • 08:55
    Divizia din Berlin
    (ger.-sua, 2016, thrill., sezonul 1, episodul 1) Cu: Richard Armitage,...
  • 09:50
    Divizia din Berlin
    (ger.-sua, 2016, thrill., sezonul 1, episodul 2) Cu: Richard Armitage,...
  • 10:45
    Norocul
    (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 7) Cu: Dustin Hoffman,...
  • 11:35
    Afacerea
    (braz., 2013, com., sezonul 3, episodul 6) Cu: Rafaela Mandelli,...
  • 12:25
    Fara obligatii
    (sua, 2015, s. com., sezonul 1, episodul 7) Cu: Michaela Watkins,...
  • 12:55
    Fara obligatii
    (sua, 2015, s. com., sezonul 1, episodul 8) Cu: Michaela Watkins,...
  • 13:25
    Revolta lui Atlas: Partea a II-a
    (sua, 2012, S.F.) Cu: Samantha Mathis, Jason Beghe, Esai Morales,...
  • 16:50
    Pe platourile de filmare
    (sua, 2003, emis. mag.) R.: Paul Wynne
  • 17:20
    De la 5 la 7
    (sua, 2014, com. rom.) Cu: Olivia Thirlby, Anton Yelchin, Eric Stoltz,...
  • 20:00
    Cei ramasi
    (sua, 2013, s. SF, sezonul 3, episodul 2) Cu: Justin Theroux,...
  • 21:00
    Umbre
    (rom., 2015, s. dr., sezonul 1, episodul 7) Cu: Madalina Craiu,...
  • 21:45
    Tabu
    (sua-engl., 2017, s. dr., episodul 7) Cu: Tom Hardy, David Hayman,...
  • 22:45
    Momentum: Urmarire disperata
    (sud afr.-sua, 2015, thrill. ac?.) Cu: Olga Kurylenko, Morgan Freeman,...
  • 01:05
    Tabu
    (sua-engl., 2017, s. dr., episodul 7) Cu: Tom Hardy, David Hayman,...
  • 02:05
    De la 5 la 7
    (sua, 2014, com. rom.) Cu: Olivia Thirlby, Anton Yelchin, Eric Stoltz,...
  • 04:25
    Momentum: Urmarire disperata
    (sud afr.-sua, 2015, thrill. ac?.) Cu: Olga Kurylenko, Morgan Freeman,...

Hallmark

  • 06:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 8) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 07:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 9) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 08:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 10) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 09:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 11) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 10:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 12) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 11:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 13) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 12:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 14) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 13:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 8, episodul 16) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 14:00
    Secretul sotului meu
    (can., 2016, dr.) Cu: Samantha Ferris, Venus Terzo, Brent Stait,...
  • 16:00
    O eleva eminenta
    (can., 2014, thrill. ) Cu: Josie Loren, Niall Matter, Shauna Johannesen,...
  • 18:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 12) Cu: Nick Gehlfuss,...
  • 19:00
    Pe urmele misterelor
    (engl., 2016, s. tv, sezonul 1, episodul 6) Cu: Michael Landes,...
  • 20:00
    King Kong
    (nz.-sua-ger., 2005, avent. f) Cu: Naomi Watts, Jack Black,...
  • 23:30
    Prietenie fatala
    (can., 2015, dr.) Cu: Jamie Luner, Kirsten Prout, Nels Lennarson,...
  • 01:30
    Lege si ordine: Intentii criminale
    (sua, 2001, s. poli?ist, sezonul 7, episodul 16) Cu: Jeff Goldblum,...
  • 02:30
    Lege si ordine: Intentii criminale
    (sua, 2001, s. poli?ist, sezonul 7, episodul 17) Cu: Jeff Goldblum,...
  • 03:20
    Lege si ordine: Intentii criminale
    (sua, 2001, s. poli?ist, sezonul 7, episodul 19) Cu: Jeff Goldblum,...
  • 04:10
    Crimele din Midsomer
    (engl., 1997, s. poli?ist, sezonul 16, episodul 5) Cu: John Nettles,...

National Geographic Wild

  • 06:00
    Salbatica Rusie
    (sua, 2009, s. doc., sezonul 1,...
  • 07:00
    Salbaticul Hawaii
    (s. doc.)
  • 08:00
    Mic si rau
    (doc.)
  • 09:00
    O lume salbatica
    (s. doc., sezonul 1, episodul 7)
  • 09:30
    O lume salbatica
    (s. doc., sezonul 1, episodul 8)
  • 10:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 11:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 12:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 13:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 1)
  • 14:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 15:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 16:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 4) Mama leilor
  • 17:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 5)
  • 18:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 6)
  • 19:00
    Indochina salbatica
    (2016, f. doc.)
  • 20:00
    Europa salbatica
    (s. doc.)
  • 21:00
    Salbaticul Hawaii
    (s. doc.)
  • 22:00
    Indochina salbatica
    (2016, f. doc.)
  • 23:00
    Europa salbatica
    (s. doc.)
  • 00:00
    Razboiul insectelor
    (doc.)
  • 01:00
    Salbaticul Egipt
    (f. doc.)
  • 02:00
    Indochina salbatica
    (2016, f. doc.)
  • 03:00
    Europa salbatica
    (s. doc.)
  • 04:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 4) Mama leilor
  • 05:00
    Regatul salbatic
    (s. doc., sezonul 1, episodul 5)

National TV

  • 06:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Redifuzare Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu,...
  • 08:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 09:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:00
    Calatorie magica in Africa
    (spa., 2010, avent. f) Cu: Leonor Watling, Adria Collado, Carlos Olalla,...
  • 12:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:15
    Traditii de la bunica
    (2013, emis. culinar?) Partea I - redifuzare
  • 13:00
    Opriti timpul!
    (2014, divertisment) Redifuzare
  • 15:45
    Crusoe
    (sua-engl.-can.-sud afr., 2008, s. avent., sezonul 1,...
  • 16:45
    Iubire interzisa - Dragoste cu nabadai
    (2017, s. rom.)
  • 18:30
    Stiri National TV
    (emis. info.) Sport + Meteo
  • 19:00
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 241) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 20:00
    Povestea femeii sarpe
    (ind., 1986, fantasy) Cu: Rishi Kapoor, Sridevi, Prem Chopra,...
  • 23:00
    Burebista
    (rom., 1980, f. dr.) Cu: George Constantin, Ion Dichiseanu,...
  • 02:00
    Opriti timpul!
    (2014, divertisment)
  • 05:15
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 05:30
    Baronii
    (2006, s. com.) Redifuzare Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu,...

PRO TV

  • 07:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 10:00
    Ce se intampla, doctore?
    (mag. life-style)
  • 10:30
    Arena bucatarilor
    (2016, emis. culinar?)
  • 11:00
    MasterChef
    (2017, emis. con.)
  • 13:05
    Apropo TV
    (divertisment)
  • 14:00
    Jocuri de celebritate
    (2016, divertisment)
  • 15:15
    Uite cine danseaza!
    (2017, emis. con.) Editia 8
  • 18:00
    Romania, te iubesc!
    (rep.)
  • 19:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.) *Sport ; *Vremea
  • 20:30
    Misiune imposibila: Protocolul fantoma
    (sua, 2011, ac?iune) Cu: Tom Cruise, Jeremy Renner, Paula Patton,...
  • 23:00
    Avocatul
    (sua-engl., 2013, thrill.) Cu: Michael Fassbender, Javier Bardem,...
  • 02:00
    Apropo TV
    (divertisment)
  • 02:45
    Misiune imposibila - Ghost Protocol
    (sua, 2011, ac?iune) Cu: Tom Cruise, Jeremy Renner, Paula Patton,...
  • 05:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)

REALITATEA TV

  • 06:00
    Fresh refresh
    Emisiunea se axeaza pe doua teme principale: sanatate si sport si aduce...
  • 07:00
    Realitatea de la 07:00
    (emis. info.)
  • 08:00
    Realitatea de la 08:00
    (emis. info.)
  • 09:00
    Realitatea de la 09:00
    (emis. info.)
  • 10:00
    Realitatea de la 10:00
    (emis. info.)
  • 11:00
    Realitatea de la 11:00
    (emis. info.)
  • 12:00
    Realitatea de la 12:00
    (emis. info.)
  • 14:00
    Realitatea de la 14:00
    (emis. info.)
  • 15:00
    Saptamana de vreme
    (emis. info.)
  • 16:00
    Realitatea de la 16:00
    (emis. info.)
  • 17:00
    Realitatea sportiva
    (emis. sport)
  • 18:00
    Realitatea de la 18:00
    (emis. info.)
  • 18:30
    Editie speciala
    Realitatea Tv dezbate in editii speciale, moderate de jurnalistii...
  • 20:00
    Prime Time News
    (2011, emis. info.)
  • 21:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)
  • 23:30
    Realitatea de la 23:00
    (emis. info.)
  • 02:00
    Realitatea de la 20:00
    (emis. info.)
  • 04:00
    Editie speciala
    Realitatea Tv dezbate in editii speciale, moderate de jurnalistii...

Sport.ro

  • 06:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 07:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 09:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 10:30
    I Like IT
    (emis. mag.)
  • 11:00
    Rezumate UEFA Champions League
    18.04
  • 12:00
    Rezumate UEFA Champions League
    19.04
  • 13:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 14:00
    Magazin UEFA Europa League
    Premiera
  • 14:30
    Magazin UEFA Champions League
    Premiera
  • 15:00
    Marea Tacaneala
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 14)
  • 15:30
    Marea Tacaneala
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 15)
  • 16:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 8) R.: Neil Affleck,...
  • 16:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 9) R.: Neil Affleck,...
  • 17:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 10) R.: Neil Affleck,...
  • 17:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 11) R.: Neil Affleck,...
  • 18:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 12) R.: Neil Affleck,...
  • 18:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 13) R.: Neil Affleck,...
  • 19:00
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 254) Cu: Ed O'Neill,...
  • 19:30
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 255) Cu: Ed O'Neill,...
  • 20:00
    Marea Tacaneala
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 16)
  • 20:30
    Marea Tacaneala
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 17)
  • 21:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 22:00
    Evadarea
    (sua, 2005, s. de ac?., sezonul 4, episodul 17) Cu: Wentworth Miller,...
  • 00:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 00:30
    Fight Night
    Exploziv
  • 01:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 03:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 364) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 03:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 365) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 366) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 367) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 05:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)

TV1000

  • 06:35
    Circul ororilor: asistentul vampirului
    (sua, 2009, avent. f) Cu: Chris Massoglia, John C. Reilly,...
  • 08:20
    Mama mea vitrega e extraterestra
    (sua, 1988, com.) Cu: Kim Basinger, Dan Aykroyd, Jon Lovitz,...
  • 10:05
    Numai tata sa nu fii!
    (sua, 1989, com.) Cu: Steve Martin, Tom Hulce, Rick Moranis,...
  • 14:05
    Miami Vice
    (sua, 2006, ac?iune) Cu: Jamie Foxx, Colin Farrell, Gong Li,...
  • 18:00
    Sta sa ploua cu chiftele
    (sua, 2009, f. anim.) Cu: Bill Hader, Anna Faris, Bobb'e J. Thompson,...
  • 19:30
    Falci
    (sua, 1975, thrill.) Cu: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss,...
  • 21:30
    Gladiatorul
    (sua-engl., 2000, dr. ist.) Cu: Russell Crowe, Joaquin Phoenix,...
  • 00:00
    Pacatele tineretii
    (sua, 1996, f. dr.) Cu: Kevin Bacon, Robert De Niro, Dustin Hoffman,...
  • 02:25
    Possession
    (sua, 2009, f. dr.) Cu: Sarah Michelle Gellar, Lee Pace, Michael Landes,...
  • 05:30
    Monstrii
    (engl., 2010, dr. SF) Cu: Scoot McNairy, Whitney Able,...

TVR 1

  • 06:25
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    TeleEnciclopedia
    (1965, emis. info.)
  • 08:10
    Universul credintei
    O emisiune cu traditie in cadrul televiziunii romane. Reportaje...
  • 09:30
    Pro Patria
    (emis. info.)
  • 10:35
    Viata satului
    (program cult.) Prima parte
  • 11:50
    Minutul de agricultura
  • 12:00
    Viata satului
    (program cult.) Partea a doua
  • 13:00
    Tezaur folcloric
    (progr.muz.)
  • 14:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 14:30
    Ultima editie
    (2013, emis. mag.)
  • 15:00
    Politica si delicateturi
    (emis. mag.) Invitat: Adrian Mutu
  • 16:00
    Handbal F. Liga Nationala: HCM...
    Etapa 26
  • 17:50
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 18:00
    Lozul cel mare
    (divertisment)
  • 18:30
    Intre cer si mare
    Episodul 8: Ingerii pazitori ai litoralului
  • 19:00
    Poveste dupa poveste
    (2017, emis. mag.)
  • 20:00
    Telejurnal
    (emis. info.) Sport; Meteo; Omologari Loto
  • 20:50
    Sport
  • 21:10
    Folclor
    Nicolae Muresan, 40 de ani de cariera; Prezentator: Iuliana Tudor
  • 23:00
    Garantat 100%
    (talk show) Invitat: Tiberiu Useriu
  • 00:00
    Poveste dupa poveste
    (2017, emis. mag.)
  • 01:00
    Adevaruri despre trecut
    (2015, doc.)
  • 01:30
    Ultima editie
    (2013, emis. mag.)
  • 02:00
    Telejurnal
    (emis. info.) Sport; Meteo; Omologari Loto
  • 02:40
    Sport
  • 02:50
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 03:45
    Pro Patria
    (emis. info.)
  • 04:10
    Universul credintei
    O emisiune cu traditie in cadrul televiziunii romane. Reportaje...

TVR 2

  • 06:00
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 06:10
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Videoclip Yodel it
  • 06:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 07:10
    Legea lui Doyle
    (can., 2010, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 5) Cu: Allan Hawco,...
  • 08:00
    Trenul cu dinozauri
    (sua, 2009, s. anim., episodul 7) Cu: Chantal Strand, Adam Behr,...
  • 08:30
    Trenul cu dinozauri
    (sua, 2009, s. anim., episodul 8) Cu: Chantal Strand, Adam Behr,...
  • 09:00
    Ferma
    (emis. mag.) Nu mai aveti loc la oras?...
  • 10:30
    Natura si aventura
    Pescuit de pastrav in Godeanu
  • 11:00
    Destine ca-n filme
    (2013, talk show)
  • 11:50
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Videoclip Yodel it
  • 12:00
    Lumi secrete
    (sua, 2009, s. doc.) Imperiul Maya Cu: Mike Arbuthnot,...
  • 13:00
    Natura si sanatate
    (emis. mag.)
  • 13:30
    Stefan cel Mare - Vaslui 1475
    (rom., 1974, f. dr.) Cu: Gheorghe Cozorici, Violeta Andrei,...
  • 15:20
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 15:25
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Videoclip Yodel it
  • 17:00
    D'ale lu' Mitica
    (rep.) Redifuzare
  • 18:00
    Legea lui Doyle
    (can., 2010, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 7) Cu: Allan Hawco,...
  • 18:50
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 19:00
    Telejurnal
    (emis. info.)
  • 20:10
    Burebista
    (rom., 1980, f. dr.) Cu: George Constantin, Ion Dichiseanu,...
  • 22:40
    Cal
    (engl., 1984, thr. romant.) Filmul de arta Cu: Helen Mirren, John Lynch,...
  • 02:00
    Teatrul National de Televiziune
    (teatru TV) Marea de Henrik Ibsen/Ketil Bjornstad
  • 03:30
    Telejurnal
    (emis. info.) Sport
  • 05:00
    D'ale lu' Mitica
    (rep.)

Viasat Explorer

  • 06:00
    .
  • 06:05
    Dezasamblare
    (sua, 2008, reality show, sezonul 1, episodul 6) Instalatii sanitare
  • 06:25
    Dezasamblare
    (sua, 2008, reality show, sezonul 1, episodul 7) Lemn tratat sub presiune
  • 07:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 1) R.: Pip Banyard
  • 07:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 2) R.: Pip Banyard
  • 08:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 3) R.: Pip Banyard
  • 08:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 4) R.: Pip Banyard
  • 09:00
    Specialisti in fiare vechi
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 1, episodul 5) R.: William Spjut,...
  • 09:30
    Specialisti in fiare vechi
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 1, episodul 6) R.: William Spjut,...
  • 10:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 1) R.: Pip Banyard
  • 10:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 2) R.: Pip Banyard
  • 11:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 3) R.: Pip Banyard
  • 11:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 4) R.: Pip Banyard
  • 12:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 5) R.: Pip Banyard
  • 12:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 6) R.: Pip Banyard
  • 13:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 1) R.: Pip Banyard
  • 13:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 2) R.: Pip Banyard
  • 14:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 3) R.: Pip Banyard
  • 14:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 4) R.: Pip Banyard
  • 15:00
    Specialisti in fiare vechi
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 1, episodul 5) R.: William Spjut,...
  • 15:30
    Specialisti in fiare vechi
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 1, episodul 6) R.: William Spjut,...
  • 16:05
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)
  • 16:30
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)
  • 16:55
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 17:20
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 17:45
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 5)
  • 18:10
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 6)
  • 18:35
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 7)
  • 19:05
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 8)
  • 19:30
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 9)
  • 19:55
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 10)
  • 20:20
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 11)
  • 20:45
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 12)
  • 21:10
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 13)
  • 21:35
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)
  • 22:45
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 23:30
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 5) R.: Pip Banyard
  • 00:00
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 6) R.: Pip Banyard
  • 00:30
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...

Viasat History

  • 00:20
    Operatiuni secrete antice
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 8)
  • 01:15
    Arme care au schimbat lumea
    (sua, 2012, s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 02:10
    Vanatorii de legende
    (engl., 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 9) Adevaratul El Dorado
  • 03:00
    Amintiri din Evul Mediu
    (engl., 2013, s. doc., sezonul 2, episodul 6)
  • 03:50
    Cele mai mari farse din istorie
    (engl., s. doc.)
  • 04:40
    Misterele muzeelor
    (sua, 2010, s. doc., sezonul 3, episodul 5) R.: Jeremiah Crowell,...
  • 05:25
    Asasini din timpuri stravechi
    (engl., 2016, s. doc., sezonul 1, episodul 6)

Zone Reality

  • 06:00
    In culisele serviciilor de urgenta...
    (engl., 2007, s. reality show, sezonul 2, episodul 20)
  • 07:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 07:25
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 07:50
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 4) R.: Donald Webb
  • 08:15
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 5) R.: Donald Webb
  • 08:40
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 6) R.: Donald Webb
  • 09:05
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 2) R.: Donald Webb
  • 09:30
    Interventie rapida
    (nz., s. reality show, sezonul 7, episodul 7)
  • 09:55
    Interventie rapida
    (nz., s. reality show, sezonul 7, episodul 8)
  • 10:20
    Nasteri mai putin obisnuite
    (s. doc., sezonul 3, episodul 6)
  • 11:10
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 18)
  • 11:35
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 19)
  • 12:00
    Vecini de cosmar
    (engl., 2014, mini.s. doc., sezonul 5, episodul 14)
  • 12:50
    Patrula de politie
    (s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 13:40
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 2, episodul 11)
  • 14:05
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 2, episodul 12)
  • 14:30
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 14:55
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 15:20
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 15:45
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 16:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 16:35
    O fractiune de secunda
    (engl., 2014, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 4)
  • 17:00
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 1,...
  • 17:25
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 1,...
  • 17:50
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 1,...
  • 18:15
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 1,...
  • 18:40
    Ziua cand n-am mai putut sa merg
    (f. doc.)
  • 19:30
    Patrula de politie
    (s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 20:20
    Interventie rapida
    (nz., s. reality show, sezonul 7, episodul 7)
  • 20:45
    Interventie rapida
    (nz., s. reality show, sezonul 7, episodul 8)
  • 21:10
    Vecini de cosmar
    (engl., 2014, mini.s. doc., sezonul 5, episodul 14)
  • 22:00
    Apele tulburi ale crimei
    (2009, s. doc., sezonul 3, episodul 6)
  • 22:50
    Consilieri de probatiune
    (sua, 2012, s. reality show, sezonul 1, episodul 7)
  • 23:40
    Experiente paranormale
    (can., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 8) R.: Graeme Lynch,...
  • 00:30
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 14,...
  • 01:20
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 14,...
  • 02:10
    Apele tulburi ale crimei
    (2009, s. doc., sezonul 3, episodul 6)
  • 03:00
    In flagrant delict
    (engl., 2013, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 6)
  • 03:25
    Experiente paranormale
    (can., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 8) R.: Graeme Lynch,...
  • 04:15
    Vecini de cosmar
    (engl., 2014, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 10)
  • 05:05
    In culisele serviciilor de urgenta...
    (engl., 2007, s. reality show, sezonul 1, episodul 1)
Sursa: RCS-RDS (30/04/2017 04:17:45)

© 2017 - BZC.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.0387 (s) | 5 queries | Mysql time :0.002780 (s)

loading...